Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
16755

Попов запевнив, що Лук’янівський ринок працює у звичайному режимі

КИЇВ. 25 травня. УНН. Соціальна напруга довкола Лук’янівського ринку, що у Шевченківському районі столиці, викликана виключно конфліктом двох бізнес-структур. Київська влада не підтримуватиме будь-якої із сторін суперечки. Таку позицію під час робочої поїздки на Лук’янівський ринок озвучив голова КМДА Олександр Попов, передає УНН.

Попов закликав сторони конфлікту не втягувати у протистояння підприємців та покупців ринку і не посилювати соціальної напруги.

"Я приїхав пересвідчитись у роботі ринку. Він працює у звичайному режимі. Підприємці продовжують працювати на своїх місцях. Я особисто в цьому пересвідчився. Протистояння існує на рівні компаній, які претендують на цей ринок. КМДА не підтримуватиме жодну зі сторін конфлікту. Ми розпочали роботу щодо повернення ринку до комунальної власності. Але механізм повернення у юридичному полі потребує часу. Вже є протест прокурора, нині справа знаходиться на розгляді у суді", – сказав Попов.

Водночас, голова КМДА повідомив, що звернувся до правоохоронців з проханням слідкувати  за правопорядком на території ринку з тим, аби ні підприємцям, які здійснюють тут свою діяльність, ані киянам нічого не загрожувало.

Крім того, голова КМДА наголосив, що про жодне будівництво багатоповерхівок на території ринку не може бути і мови. Лук’янівський ринок здійснюватиме свою профільну діяльність за будь-яких обставин.

Нагадаємо, ініціативна група обговорила з заступником голови КМДА Олександром Пузановим питання щодо підтримки Київською міською радою протесту прокуратури міста Києва на рішення про приватизацію Лук’янівського ринку та врегулювання цивільно-правових відносин між сторонами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram