Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 10 грудня 2018 02:28
48705

Табачник ліквідував Київський університет "Східний світ"

КИЇВ. 28 травня. УНН. В Україні анульовано ліцензії трьом приватним вищим навчальним закладам. Одному на кілька спеціальноостей, двом - повністю по всім напрямкам навчання. Серед них столичний університет "Східний світ". Про це УНН повідомили у відділі взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Таке рішення було прийнято на засіданні Державної акредитаційної комісії за результатами планових комплексних перевірок Державною інспекцією навчальних закладів України.

Так, ліцензії анульовано: Київському економічному інституту менеджменту (на підготовку молодших спеціалістів зі спеціальностей "Фінанси і кредит", "Комерційна діяльність", "Ресторанне обслуговування"); Донецькому коледжу радіоелектроніки і управління (повністю – для всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів та спеціальностей); Київському університету "Східний світ" (повністю – для всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів та спеціальностей).

Крім того, Київському економічному інституту менеджменту надано тримісячний строк для усунення виявлених недоліків та порушень при підготовці бакалаврів, спеціалістів, магістрів.

Як зазначили в Міносвіти, під час перевірок інспекторами ДІНЗ зафіксовані численні порушення Ліцензійних умов надання освітніх послуг і виявлено низьку якість підготовки фахівців. Зокрема, встановлено невідповідність у кадровому, навчально-методичному, матеріально-технічному забезпеченні, порушення Умов прийому до вищих навчальних закладів, процедури призначення керівників ВНЗ.

Окремо відзначено низький рівень знань студентів за результатами проведених контрольних робіт, додали в міністерстві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...