Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
7725

ЄВРО-2012 було приводом аби серйозно зайнятись інфраструктурою - М.Азаров

КИЇВ. 31 травня. УНН. ЄВРО-2012 було лише приводом для влади, аби серйозно зайнятись інфраструктурою. Про це сьогодні під час зустрічі з директорами шкіл та вчителями заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент УНН.

"Я вже багато років займаюсь фінансами і думаю: а чи взялись би ми серйозно, наприклад, за будівництво аеропортів, якби не було такого приводу (Євро-2012 – Ред.). Скільки "Бориспіль" вже реконструюється? З 2002 року. Уявіть собі, що вже 10 рік триває реконструкція нашого "Борисполя" і напевно ще б 10 років тривала, якби не було поставлено таке завдання – в короткі терміни зробити гідні авіаворота країни. І ми реалізували за 2 роки ці завдання", - наголосив Прем’єр.

За його словами, ЄВРО-2012 – це можливість країни розвинути свою інфраструктуру. М.Азаров також зазначив, що в рамках підготовки до Чемпіонату було вирішено масу проблем.

"Євро піде, а всі ці об’єкти залишаться і я зараз думаю над тим, як зберегти темп реалізації інфраструктурних проектів. У багатьох колег складається враження, що ЄВРО закінчиться і ми почнемо відпочивати. Ні! Ми не повинні навіть думати про цей перепочинок. Бо радіємо, скажімо, коли бачимо хорошу дорогу", - наголосив М.Азаров.

Він також зазначив, що в рамках підготовки до Чемпіонату, було побудовано та капітально відремонтовано близько 3 тис. км доріг.

"А країна відчула це? Ні, бо у нас всього 70 тис. км доріг і нам такими темпами, аби стати європейською країною по дорогам, потрібно 20 років будувати. І зрозуміло, що ми повинні нарощувати ці темпи і швидше рухатись, а для цього потрібна хороша економіка, яка повинна давати необхідні кошти для реалізації інфраструктурних проектів", - наголосив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram