Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
21435

І.Попеску: у новому Трудовому кодексі залишається сорокагодинний робочий тиждень

КИЇВ. 15 червня. УНН. Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Іван Попеску заявив, що опозиція, закидаючи нинішній владі внесення до нового Трудового кодексу норми про 12-годинний робочий день, робить це тому, що не читала проект цього кодексу. Насправді ж у новому Трудовому кодесі залишається восьмигодинний робочий день і сорокагодинний робочий тиждень. Про це УНН повідомили у прес-службі Партії регіонів.

І.Попеску нагадав, що, коли при владі була нинішня опозиція, нічого не було зроблено для поліпшення соціальних стандартів. "Її представники вже забули, що під час їх перебування у владі розвиток України впав на 15%. Вони також забули про те, що не зробили жодного конкретного кроку для виконання зобов'язань України перед Радою Європи", – додав він.

"У свою чергу ми протягом одного року не просто розробили, але вже і прийняли новий КПК. Ми подали законопроекти про адвокатуру. Розробляємо закон про прокуратуру. І протягом одного року виконаємо всі свої зобов'язання, які Україна взяла перед Радою Європи ще в 1995 році", – сказав політик.

Він також звернув увагу на те, що представники опозиції, беручи участь у міжнародних конференціях і семінарах, постійно намагаються внести в документи, що стосуються України, якісь пункти, які фактично погіршують імідж нашої країни. "Їх зараз цікавить одне: як більше набрати голосів на виборах навіть шляхом відкритої брехні, шляхом погіршення становища України на міжнародному рівні", – переконаний парламентарій.

"Зараз вони говорять про політичні переслідування. Але ж політичне переслідування – це коли людей переслідують і карають за їхні політичні погляди, за ідеологію. А коли політик порушує закон, він повинен відповідати за свої дії по закону", – наголосив І.Попеску.

Він зазначив, що зараз представники опозиції, не читаючи Трудовий кодекс, усюди заявляють, що вводиться 12-годинний робочий день. "Але це ж неправда. Згідно з новим Трудовим кодексом, залишається восьмигодинний робочий день і сорокагодинний робочий тиждень", – заявив депутат.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram