Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
251535

За справляння нужди у непередбачених місцях міліція штрафуватиме і українців і іноземців

КИЇВ. 15 червня. УНН. У МВС запевнили, що за справляння нужди у непередбачених місцях штрафуватимуть усіх: і українців і іноземців, передає УНН.

"Відділ зв’язків з громадськістю ГУМВС України в м. Києві заявляє, що керівництво столичної міліції займає принципову позицію щодо дотримання норм суспільної моралі та підтримання належного порядку у громадських місцях столиці всіма громадянами, без розрізнення за ознакою громадянства чи будь-якою іншою ознакою.

З точки зору українського законодавства, "справляння нужди у непередбачених місцях" кваліфікується як дрібне хуліганство та карається  згідно ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення штрафом від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправними роботами на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративним арештом на строк до п'ятнадцяти діб", - йдеться у повідомленні.

Столична міліція звернулася до киян та гостей столиці України з проханням не порушувати громадський порядок, поважати одне одного та не псувати собі настрій під час великого футбольного свята.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram