Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16005

Азаров відвідає будівництво лікувально-діагностичного корпусу лікарні "ОХМАТДИТ"

КИЇВ. 19 червня. УНН. 19 червня Прем’єр-міністр України Микола Азаров ознайомиться з ходом будівництва лікувально-діагностичного корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ". Про це УНН повідомили у прес-службі КМУ. 

Початок заходу о 12:00, за адресою: м.Київ, вул. В.Чорновола, 28/1.

ДОВІДКА: Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАТДИТ" - єдиний медичний заклад IV рівня на території України загальною потужністю 620 ліжок, в якому надається високоспеціалізована медична допомога дітям за 29 педіатричними спеціальностями.Щорічно в лікарні виконується близько 7 тис. операцій. У відділеннях здійснюються всі види оперативних втручань, за виключенням кардіо- та нейрохірургічних. За останнє десятиріччя значного розвитку досягла хірургічна корекція вад розвитку, впроваджуються нові методики як оперативного, так і конcервативного лікування хірургічних захворювань.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Микола Азаров особисто контролює будівництво лікувально-діагностичного центру в дитячій лікарні "Охматдит" та не допустить компромісів щодо термінів будівництва та цільового використання коштів. Про цей він сказав під час засідання уряду.

"Нещодавно уряду довелось передати близько 400 млн видатків на будівництво лікувально-діагностичного центру "Охматдит" в розпорядження агентства з підготовки Євро-2012. Цей розпорядник, як показала практика, зможе збудувати сучасний лікувально-діагностичний комплекс, вчасно і з високою якістю», - зазначив глава уряду.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram