Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
18630

Двоє дітей влаштували пожежу в заповіднику "Херсонес Таврійський"

КРИМ-КИЇВ. 21 ЧЕРВНЯ. УНН. Співробітники правоохоронних органів Севастополя запобігли пожежі на території Національного заповідника "Херсонес Таврійський" в районі "Західних воріт". Про це УНН повідомили в ВДСО при УМВС України в м. Севастополі.

Під час патрулювання міліціонери почули кілька неголосних вибухів і помітили, що неподалік від входу на Херсонес двоє неповнолітніх підривають петарди. Всього пару секунд знадобилося, щоб спалах петарди запалив суху траву, в якій і знаходилася діти. Міліціонери викликали МНС і кинулися витягати переляканих дітей з вогню, а також намагалися своїми силами загасити вогонь.

Через кілька хвилин на місце пожежі прибули співробітники МНС і локалізували загоряння. Завдяки своєчасним та професійним діям співробітників міліції і МНС вогонь не завдав шкоди Національному заповіднику "Херсонес Таврійський", і розташованій поруч військовій частині. Люди теж не постраждали від пожежі.

Сам винуватець пожежі 12-річний хлопчик розповів, що не очікував таких страшних наслідків від кількох петард. У присутності міліціонерів і свого батька він пообіцяв, що більше такого не повториться.

Довідка: Національний заповідник "Херсонес Таврійський" був грецькою колонією, заснованою в 529/528 рр.. до н. е. вихідцями з Гераклеї Понтійської, що перебувала на малоазійському узбережжі Чорного моря. Він розташований у південно-західній частині Криму, поблизу бухти, яка в даний час називається Карантинною. У найбільш ранніх шарах Херсонеса археологами було знайдено значну кількість черепків (уламків) архаїчної чорнофігурної кераміки, яка датується часом ніяк не пізніше VI ст. до н. е.)

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram