Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 04 липня 2022 15:26
18450

МЗС вимагає від польських журналістів вибачення за образу українців

КИЇВ. 21 червня. УНН. Міністерство закордонних справ України прокоментувало некоректні висловлювання у прямому ефірі польського радіо "Еска", передає УНН.

"Ми не можемо закривати очі на появу у польському медіапросторі неприпустимих висловлювань, які ображають честь і гідність українців, різко дисонуючи із конструктивним духом двосторонньої взаємодії.

Саме такий інцидент відбувся у прямому ефірі польського радіо "Еска" 12 червня цього року, коли ведучі однієї з розважальних програм дозволили собі вкрай принизливі висловлювання на адресу українців, що є неприйнятним для будь-якої цивілізованої людини та для демократичного суспільства, в якому не мало б бути місця публічним образам чи дискримінації за етнічною ознакою.

Такі висловлювання є особливо недоречними у той період, коли Україна та Польща успішно приймають фінальну частину ЄВРО-2012", - йдеться у повідомленні.

Міністерство закордонних справ України вимагає публічних вибачень від авторів цих некоректних висловлювань та переконане, що польська сторона вживе вичерпних заходів з метою адекватного реагування та недопущення подібних ситуацій у майбутньому. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram