Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
9015

Уряд консультуватиметься з молоддю щодо прийняття державних рішень

КИЇВ. 22 червня. УНН. Кабінету Міністрів України створить Молодіжну раду - консультативно-дорадчий орган, що забезпечуватиме залучення молоді до формування та реалізації державної політики. Відповідне рішення було прийняте 20 червня 2012 р.на засіданні КМУ. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. 

Діяльність Молодіжної Ради дозволить впровадити більш інноваційні підходи у процес прийняття державних рішень, розширити можливості донесення до широкої молодіжної аудиторії урядової інформації про проведення реформ, формувати у молодіжних лідерів навики управлінської діяльності, підвищувати їх рівень громадянської та політичної культури.

Питання утворення молодіжного консультативно-дорадчого органу при Кабінеті Міністрів України попередньо вивчалося робочою групою, до складу якої увійшли народні депутати України, керівники та представники низки всеукраїнських та місцевих молодіжних і студентських громадських організацій та органів студентського самоврядування, а також співробітники МОНмолодьспорту.


Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram