Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
21855

Прокурори просять суворіше покарати міліціонера, який вбив дружину

КИЇВ. 25 червня. УНН. Держобвинувач попросив у Апеляційного суду Луганської області жорстокіше покарати міліціонера, який вбив дружину та залишив однорічну  дитину на узбіччі, повідомили УНН у прес-службі ГПУ.

Сьогодні державним обвинувачем у справі колишнього міліціонера, який у м. Красний Луч Луганської області жорстоко вбив свою дружину та залишив без догляду малолітню дитину, подано апеляційну скаргу на рішення суду першої до Апеляційного суду Луганської області.

Прокурор просить суд скасувати вирок Ровеньківського міського суду, а справу направити на новий судовий розгляд в той же суд, але в іншому складі суду.

Нагадаємо, 19 червня винесено вирок колишньому капітану міліції, який у липні минулого року жорстоко вбив свою дружину, вивіз однорічну дитину за межі області та залишив на узбіччі дороги, та засуджено до 1 року 3 місяців позбавлення волі.

Прокурор не погоджуються з таким м’яким вироком, адже він є однобічним та незаконним.

"Вважаю, що даний вирок підлягає скасуванню у зв’язку з однобічністю та неповнотою судового слідства, а також невідповідності висновку суда першої інстанції фактичним обставинам справи, що вплинуло на вирішення питання щодо невинуватості виправданого, на правильність зстосування кримінального закону, і як наслідок – на визначення міри покарання", - зазначає в апеляції старший прокурор А. Касьяненко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram