Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
19845

Вибори мають стати реальним тестом на демократію - МЗС

КИЇВ. 10 липня. УНН. Парламентські вибори 2012 року мають стати реальним тестом на демократію. Про це під час брифінгу сказав директор Департаменту інформаційної подітики МЗС Олег Волошин, передає кореспондент УНН.

"Ми переконані, що саме вибори повинні стати реальним тестом на демократію",- зауважив О.Волошин.

Він висловив впевненість, що вибори пройдуть відповідно до високих європейських стандартів. "Вони будуть легітимними в очах, у першу чергу, власних громадян, а також легітимними в очах європейської спільноти. Я думаю, що ми розпочнемо абсолютно нову сторінку в діалозі з нашими західними партнерами. Тому що ніхто з них не заперечує, що саме вибори та можливість громадян через механізм виборів впливати на владу або змінювати владу, а не якісь резонансні справи, є реальним лакмусовим папірцем наявності або відсутності системних проблем з демократією в тій чи іншій країні",- зауважив він.

він зауважив, що Україна зацікавлена у якнайбільшій кількості іноземних спостерігачів на виборах. "Адже від успіху цих виборів залежить і майбутнє європейської інтеграції і взагалі, те як будуть сприймати Україну у світі",- додав він.

О.Волошин зауважив, що в МЗС очікують на прибуття 700 спостергіачів від ОБСЄ.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram