Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Спорт
13125

Україна витрачає на підготовку стрибунів у воду 4 млн грн

КИЇВ. 11 липня. УНН. Державне фінансування Федерації України зі стрибків у воду складає близько 4 мільйонів гривень. Про це УНН сказав президент Федерації Ігор Лисов.

"На сьогодні бюджет Федерації зі стрибків у воду близько 4 мільйонів гривень. Це фінансування йде з державного бюджету. Інші кошти залучаються за рахунок спонсорів – це преміальні фонди тощо. В основному всі заплановані заходи на міжнародному рівні фінансуються за рахунок бюджету країни. Якщо у Федерації є потреба відрядити на змагання більшу кількість спортсменів, ніж заплановано, то звісно ми залучаємо спонсорські кошти для того, щоб повний склад команди, як ми вважаємо, був представлений на тому чи іншому спортивному заході", - сказав І. Лисов.

Нагадаємо, збірна України зі стрибків у воду виборола 11 олімпійських ліцензій з 12 можливих. Олімпійські ігри-2012 пройдуть у столиці Великобританії з 27 липня по 12 серпня. Всього на майбутніх Олімпійських іграх буде розіграно 302 комплекти медалей в 31 виді спорту. Очікують участь 205 країн і 12 500 атлетів з усього світу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram