Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
12105

Сім’ї постраждалих від вибуху у Харкові отримають по 50 тис. грн

КИЇВ. 12 липня. УНН. Сім’ї постраждалих від вибуху у Харкові отримають по 50 тис. грн. Про це УНН повідомили у прес-службі ДК "Укргазвидобування".

Нагадаємо, вчора, близько 9 години ранку на Червонодонецькій ДКС ГПУ "Шебелинкагазвидобування" під час проведення ремонтних робіт на одному з компресорних агрегатів в старому цеху (перша ступінь стиснення) при розгвинчуванні кріплення кришки клапана компресорного циліндра відбувся раптовий витік газу з подальшим короткочасним спалахом в цеху станції. Перша ступінь стиснення газу Червонодонецької ДКС працює з 1971року і включає 15 газомотокомпресорів, з них 8 працюючих, інші перебувають в ремонті та резерві.

В результаті короткочасного спалаху отримали опіки і травми 7 працівників ремонтної бригади, які знаходяться на лікуванні в опіковому відділенні Харківської обласної лікарні. Сьогодні директор ДК "Укргазвидобування" Юрій Борисов відвідав постраждалих. Для скорішого одужання людей робиться все необхідне, вони повністю забезпечені медикаментами. Пріоритетним завданням є турбота про людей і підтримка сімей постраждалих.

Зокрема, на лікарню виділяється 1 млн грн, крім того, кожна сім’я отримає по 50 тис грн.

Компресорне обладнання цеху не пошкоджено, станція працює в робочому режимі. Агрегати, які знаходились в зоні спалаху, відключені.

На об’єкті працює комісія із спеціального розслідування нещасного випадку територіального управління Держгірпромнагляду України по Харківській області із залученням представників ДК "Укргазвидобування", Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профспілки для з’ясування остаточних причин події.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram