Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
14205

У Київському СІЗО вдалося ліквідувати переповнення ув’язнених, вперше за 5 років – прокурор

КИЇВ. 13 липня. УНН. "Скоординована робота по нагляду за Київським СІЗО дала свої результати – вперше за 5 років вдалося повністю ліквідувати переповнення ув’язнених", – про це на підсумковій колегії повідомив прокурор міста Києва Анатолій Мельник, повідомили УНН у прес-службі прокуратури столиці.

За інформацією прес-служби, таких результатів досягнуто, насамперед, завдяки вжитим прокуратурою столиці заходам. Це – виважений підхід до обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (в 2011 році арештовано 1014 осіб, а в 2012 році майже вдвічі менше – 574), принципова позиція держобвинувачів щодо прискорення судового розгляду справ, контроль за направленням засуджених до установ виконання покарання, відкриття дільниць СІЗО при виправних колоніях Київської області тощо.

"Ми щоденно контролюємо питання щодо регулювання руху етапування ув’язнених та своєчасного направлення до місць позбавлення волі засуджених, вироки стосовно яких вступили в законну силу", – зазначив прокурор столиці і додав, що для об’єктивного володіння ситуацією в СІЗО він особисто щомісяця здійснюється прийом ув’язнених.

Загалом, впродовж поточного року на усунення порушень законодавства у Київському слідчому ізоляторі внесено 23 документи прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 23 службові особи установи.

Нагадаємо, що прокуратурою міста Києва порушено 5 кримінальних справ стосовно працівників Київського СІЗО за порушення режиму роботи установи та не забезпечення належних матеріально-технічних умов утримання ув’язнених, 4 з яких вже скеровано до суду.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram