Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
14340

Бойко пообіцяв звільняти посадовців шахт за недотримання техніки безпеки

КИЇВ. 16 липня. УНН. Заходи з посилення безпеки на підприємствах вугільної галузі, вжиті спільними зусиллями Міненерговугілля, Держгірпромнагляду та органами нагляду за дотриманням техніки безпеки на вугільних підприємствах, дали позитивні результати. Про це сказав міністр Юрій Бойко під час засідання Постійно діючої комісії з питань промислової безпеки, повідомили УНН у прес-службі Міненерговугілля.

Юрій Бойко наголосив, що сьогодні, коли вугільна галузь набуває особливого значення для енергетичної безпеки країни, питання техніки безпеки на шахтах виходить на перше місце.

Міністр підкреслив, що вимагатиме від керівництва вугільних підприємств принципової позиції при проведенні перевірок щодо дотриманні техніки безпеки.

"Ми будемо розглядати відповідність керівництва підприємств посадам, виходячи з того, наскільки принциповими вони будуть при перевірках у шахтах і нагляді за дотриманням техніки безпеки. Якщо буде незадовільна тенденція щодо впровадження заходів з охорони праці та промислової безпеки у державних об’єднаннях, то такі об’єднання будуть розглядатися як об’єкти для проведення кадрових змін", - зазначив Юрій Бойко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram