Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
10560

Інституту ім. Шалімова повернуть майже 220 тис. грн

КИЇВ. 17 липня. УНН. Підприємець, який завищив ціни на хірургічне та ортопедичне устаткування для інституту ім. Шалімова, поверне медичній установі майже 220 тис. грн. Про це УНН  повідомили у прес-службі прокуратури столиці.

Прокуратурою Солом’янського району столиці порушено кримінальну справу стосовно директора одного із столичних підприємств, який продав Національному Інституту хірургії та трансплантації ім. О.О. Шалімова хірургічне та ортопедичне устаткування за завищеною вартістю.

"Посадовець підприємства уклав з медичною установою договір купівлі-продажу медичного обладнання, перевищивши граничні норми торгівельних та постачальницько-збутових надбавок на понад 10%, дозволених постановою КМУ "Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» від 17.10.2008 №955", - йдеться у повідомленні.

У такий спосіб підприємець спричинив Нацональному Інституту хірургії та трансплантації ім. О.О. Шалімова матеріальні збитки в розмірі майже 220 тис. грн, які зобов’язаний буде повернути.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram