Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17340

"Нафтогаз" хоче купувати у Миколаєві не бурові платформи, а блок-кондуктори

КИЇВ. 17 липня. УНН. У "Нафтогазі" роз'яснили заяву губернатора Миколаївської області Миколи Круглова про те, що "Нафтогаз України" планує замовити бурові платформи на миколаївських суднобудівних заводах, повідомили УНН у прес-службі компанії.

"Компанія "Нафтогаз України" вивчає можливості для розміщення замовлення на виготовлення 16 блок-кондукторів на миколаївських суднобудівних підприємствах", - йдеться у повідомленні.

Довідка: блок-кондуктор – це технічна стаціонарна 3-ярусна споруда, яка встановлюється безпосередньо на родовищах нафти та газу при здійсненні буріння та видобутку вуглеводнів на морському шельфі. Блок-кондуктор дозволяє здійснювати буріння до 12 свердловин з однієї точки. Після введення родовища в експлуатацію, блок-кондуктор використовується як технологічна установка для збору та попередньої підготовки нафти та газу до транспортування на суходіл. Блок-кондуктор обладнаний системами протипожежної та протифонтанної безпеки, а також житловими приміщеннями, вертолітним майданчиком та причалом для технологічного флоту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram