Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17640

Грошове забезпечення військових Кримського угруповання Повітряних Сил збільшать вдвічі

КИЇВ. 17 липня. УНН. З 1 вересня 2012 року планується вдвічі підвищити грошове забезпечення всьому особовому складу частин та підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокуються в Криму. Про це УНН повідомили у прес-службі Міноборони.

Це черговий крок керівництва держави щодо поступового суттєвого збільшення грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

"Наша мета – створення професійного українського війська, - наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін. – Військовий професіонал повинен отримувати гідне грошове забезпечення. Це – аксіома. Професія військового має бути престижною та затребуваною в державі".

Відповідні структури Міністерства оборони України разом з іншими органами виконавчої влади зараз відпрацьовують нормативно-правову базу щодо підвищення  грошового забезпечення військовослужбовців Повітряних Сил, що дислокуються в Криму.

"Ми продовжуватимемо послідовні кроки щодо стимулювання професійної військової служби, - підкреслив міністр оборони. – На черзі – підвищення грошового забезпечення для військовослужбовців інших видів та родів військ Збройних Сил України". 

Варто зазначити, що з 1 серпня вдвічі підвищено грошове забезпечення усім військовослужбовцям Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram