Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
25215

54 українці повернулись із Сирії за сприяння Міжнародної організації з міграції

КИЇВ. 18 липня. УНН. З кінця квітня до середини липня поточного року Міжнародна організація з міграції (МОМ) надала сприяння у поверненні з Сирії 54 українським жінкам та їхнім дітям. Про це УНН повідомили у прес-службі МОМ.

"Ще близько 30 осіб повинні повернутися найближчим часом, наразі Представництво МОМ та Посольство України в Дамаску організовують їхні подорожі додому", - йдеться у повідомленні.

Раніше низка держав звернулася до МОМ із проханням допомогти  відправити їхніх громадян із Сирії на батьківщину. "Наразі таке сприяння було надано понад 600 мігрантам із різних країн, зокрема й громадянам України", – зазначає Голова Представництва МОМ в Україні Манфред  Профазі.

За даними Міністерства закордонних справ України, станом на початок липня у Сирії перебували близько 5 тис. українських громадян, переважно жінок із дітьми. «МЗС докладає усіх зусиль для допомоги тим із них, хто хоче виїхати. Ми вдячні  Міжнародній організації з міграції за сприяння у  поверненні наших громадян, особливо жінок, із Сирії до України», – каже директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

Нагадаємо, минулого року МОМ допомагала з евакуацією українців із Лівії.

Конфлікт у Сирії розпочався минулого року і забрав, за оцінами ООН, близько 15 тис. життів.

Джерело: УНН