Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
11265

Молдаванин віз у Росію тести для визначення рівня цукру у крові на суму понад 100 тис. грн

КИЇВ. 31 липня. УНН. Митники виявили незаконне переміщення 920 комплектів тестів для визначення рівня цукру у крові CLEVER CHECK на митному посту  "Болград".  Про це  УНН повідомили у прес-службі Держмитслужбі.

"Універсальні тест-полоски, які використовують хворі на цукровий діабет, без будь-яких ознак приховування переміщував громадянин Молдови на своєму автомобілі MERCEDES. Прямуючи до Москви, він не задекларував ні усно, ні письмово наявну у нього продукцію для самоконтролю цукрового діабету виробництва Тайвань.

Відносно громадянина Молдови складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України. Тести для визначення рівня цукру у крові CLEVER CHECK вилучено, а також у якості забезпечення сплати штрафу затримано автомобіль MERCEDES", - йдеться у повідомленні.

Наразі вартість продукції визначається. Ціна однієї упаковки CLEVER CHECK у Російській Федерації, куди її намагався перемістити громадянин, складає близько 12 євро, тобто загальна ціна товару може перевищувати 100 тисяч гривень.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram