Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
30150

В одеській міліції не беруться коментувати напад на відомого одеського бізнесмена

ОДЕСА-КИЇВ. 31 липня.УНН. Наприкінці минулого тижня в Одесі двоє чоловіків у цивільному одязі, не представившись і не пред'явивши жодних документів, напали на одеського бізнесмена Олександра Тамбовцева. За його словами, це були співробітники правоохоронних органів. Проте слідчий Одеського управління МВС в Одеській області Тетяна Сягровец, яка веде цю справу, відмовилася від коментарів для УНН.

Як стало відомо, напередодні минулих вихідних на відомого одеського бізнесмена  Олександра Тамбовцев, коли він вигулював собаку, напало двоє чоловіків. 

"Вони вискочили з машини і намагалися мене туди запхати. Я думав, що це бандити і відмовився сісти в їх машину", - розповів бізнесмен.

За словами підприємця, в процесі примусового заштовхування в машину, він отримав численні синці та подряпини.

Як стверджує Олександр Тамбовцев, на підмогу двом правоохоронцям  приїхав старший за званням. Він представився і сказав, що вони - співробітники одеського обласного УБОЗу. Однак, санкції чи постанови на затримання правоохоронці не мали.

"Вони взагалі нічого не пояснювали і не  пред'являли документів" - розповів бізнесмен  і розповів, що після цього його повезли в будинок одеситки Зої Великої, яка в той момент перебувала на відпочинку з дітьми в Коблево, де було обшук.

"Мені не те, щоб не пред'явили санкцію, мене навіть до відома не поставили" - розповіла одеситка.

Як каже Зоя Велика, їй не повідомили, чому взагалі було здійснено обшук у її будинку. 

Слідчий Одеського обласного слідчого управління МВС в Одеській області Тетяна Сягровец, яка веде справу, від коментарів відмовляється.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram