Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14175

М.Азаров розповів про співпрацю з МВФ

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров відзначив, що Україна не згодна на підвищення тарифів для населення, який вимагає МВФ. Про це він сказав під час інтерв’ю українським телеканалам передає УНН.

Прем’єр відзначив, що Україна високо цінує співробітництво в МВФ, постійно його підтримує та проводить зустрічі на високому рівні.

Він зауважив, що МВФ  в курсі всього того, що робиться в країні. "Вони в курсі всього того, що робиться в країні і вони не можуть не відзначити позитив", - додав він.

М.Азаров зауважив, що серед позитивних моментів МВФ відзначив те, що Україні  вдається розплачуватись по своїм обов’язкам не вдаючись до запозичень, те, що Україні вдається забезпечити низький рівень інфляції , забезпечувати валютну стійкість та підтримуватись валютні резерви.

Водночас він відзначив, що МВФ поки що залишається на своїй позиції щодо підвищення тарифів для населення для надання Україні чергового траншу.

"Ми  займаємо іншу позицію. Для нас важлива купівельна спроможність наших людей, розвиток нашого внутрішнього ринку. Ми на такий шлях вирішення проблеми не згодні", - додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram