Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
22770

Азаров заявив, що на законному рівні візьметься за боротьбу з безладом на автошляхах

КИЇВ. 6 серпня УНН. Уряд планує ухвалити заходи щодо підвищення безпеки дорожнього руху. На своєму звсіданні у середу 8 серпня кабінет міністрів розгляне низку звходів, яка спрямована на посилення безпеки дорожнього руху в україні. Про це під час відвідання дарницької автомобільної школи ТСОУ повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров, переда. кореспондент УНН.

За його словами, уряд на своєму найближчому засіданні у середу розглядатиме пакет заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

"Намічається ухвалення цілого комплексу заходів, який все-таки крок за кроком, але підвищуватиме безпеку руху на дорогах",- зауважив М.Азаров.

Він зауважив, що необхідно підвищувати якість державтоінспекції, але з іншого боку порібно, щоб водії не порушували ті правила, які сьогодні діють.

"Питання серйозне, важливе, питання державної важливості, а значить і увага до нього має бути на найсерйознішому державному рівні",- додав М.Азаров.

Нагадаємо, Азаров хоче щоб правоохоронні органи уважно спостерігали за мажорами на дорогах. Необхідно, щоб правоохоронні органи уважно спостерігали за дотриманням так званими "мажорами" правил дорожнього руху та жорстко діяли щодо них у разі необхідності. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram