Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
13365

Підприємець ухилився від сплати майже 26 мільйонів гривень податків

КИЇВ. 23 серпня. УНН. Першим заступником прокурора Київської області затверджено обвинувальний висновок та направлено для розгляду до суду кримінальну справу щодо сорокарічного мешканця області, який будучи засновником шести комерційних підприємств, зареєстрованих на території Київської, Житомирської областей та міста Києва, упродовж 2008-2010 років, за попередньою змовою з іншими особами, ухилився від сплати податків в особливо великих розмірах. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Під час досудового слідства у справі встановлено, що вказаний ділок призначив на посади керівників створених ним підприємств своїх знайомих та, шляхом підроблення документів і створення видимості проведення фінансово-господарських операцій, у тому числі про нібито відправлення продукції за межі митної території України, не сплатив до Державного бюджету України податки на загальну суму майже 26 млн грн.

З метою забезпечення відшкодування заподіяних державі збитків, під час досудового слідства, було накладено арешт на майно цього підприємця на суму майже 20 млн грн.

Чинним Кримінально-процесуальним кодексом України передбачено покарання за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах - у вигляді штрафу від 15 до 25 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна та за службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram