Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20220

О.Попов пообіцяв збільшити кількість дитячих садочків

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Під час відкриття нововідремонтованого дитячого садочку №196 у Голосіївському районі Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов пообіцяв різко збільшити кількість дитячих садочків у наступному році, передає кореспондент УНН.

"В попередні роки дитячі садочки закривали, передавали в оренду. Ми почали програму звільнення садочків від інших установ. В цьому році вже 7 дитячих садочків, яким ми даємо друге народження. До кінця року буде ще 10 таких. В наступному році ми плануємо різко збільшити кількість дитячих садків», - сказав О.Попов.

Надаємо, у Голосіївському районі столиці відкрили нововідремонтований дитячий садок №196, у якому дошкільнята навчатимуться за системою Монтесорі.

Як повідомляв УНН, за словами голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максима Луцького, для того, щоб вирішити проблему перевантаження дошкільних навчальних закладів необхідно повернути дитячі садочки у комунальну власність та запровадити електронну систему запису до них.

"Зараз у столиці розглядається питання про створення електронної системи запису. Вона дозволить виявити реальні черги. До того ж батьки зможуть завчасно записувати дитину до найближчого дитячого садочка, дивитися як просувається черга, вивчити наповненість інших дитячих садочків свого району. Наприклад, у Солом’янському районі, де я працюю як народний депутат, 61 садочок. За результатами 2011 року там перебували майже 9 тис. дошкільнят. Після відселення орендарів і виведення класів, протягом року додатково було відкрито ще 14 груп для дітей дошкільного віку", - зазначив парламентарій.

За словами політика, введення електронної системи запису сприятиме прозорому та зручному обліку вільних місць у системі дошкільної освіти.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram