Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
36945

Журналістам показали камеру, підготовлену для Ю.Луценка у Менській колонії (фото)

МЕНА-КИЇВ. 30 серпня. УНН. У Менської колонії на Чернігівщині готують місце для колишнього міністра внутрішніх справ України Ю.Луценка, якого за повідомленням  Державної пенітенціарної служби мають етапувати на Чернігівщину вже за кілька днів, передає УНН.  Ексклюзивні фото  УНН мав змогу зробити, отримавши дозвіл ДПтСУ у відповідь на запит щодо можливості ознайомитися з умовами майбутнього перебування Ю.Луценка в місцях позбавлення волі.

Колонія була сформована ще в 1981 році, спочатку в ній містилися звичайні в'язні. В середині 90-х керівництво Пенітенціарної служби вирішило перепрофілювати її під ув'язнених, які працювали в органах МВС. Менська колонія - звичайна зона, хоча кімнати, де живуть засуджені, більше нагадують армійські казарми, а не тюремні камери.

Слід зазначити, що в колонії містять не тільки колишніх міліціонерів, але й інших силовиків - податківців, прикордонників, співробітників СБУ та МНС, внутрішніх військ. Туди ж потрапить суддя-"колядник" Ігор Зварич і деякі члени так званої "банди Гончарова" - працівники міліції, які викрадали людей, щоб отримати за них викуп.

Екс-міністра  помістять в блочне приміщення, де передбачена спальна кімната, кімната відпочинку, кухня, майстерня для роботи, окрема кімната для зберігання речей, а також душова кімната.

Як зазначив в коментарі УНН, помічник голови Державної пенітенціарної служби України Ігор Андрушко, спальня кімната - більше 35 м кв, розрахована на шість чоловік.

З Луценком будуть проживати ще троє чи четверо ув'язнених.

Це кімната для відпочинку, де увязнення мають можливість зіграти в шахи, почитати періодику чи подивитися телевізор.

На території колонії є автомайстерня і кілька різний цехів, і як тільки Луценко потрапить на зону, йому, ймовірно, запропонують попрацювати, наприклад, за цією швацькою машинкою. Хоча екс-міністр може відмовитися і не працювати взагалі.

Як відомо, 27 лютого Печерський райсуд Києва визнав винним екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у скоєнні посадових злочинів і засудив до 4 років тюремного ув'язнення.

Більше фото дивіться у екслюзивному фоторепортажі УНН.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram