Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20175

Президент доручив вдосконалити захист прав дітей

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Президент України Віктор Янукович підписав Доручення про поліпшення захисту прав та законних інтересів дітей. Про це УНН повідомили у прес-службі Адміністрації Президента України.

Документ, зокрема, передбачає внесення змін до державних і місцевих бюджетів з метою збільшення фінансування шкіл для дітей з особливими потребами. Президент України також доручив вжити заходів для створення теле- та радіопрограм для молоді.

Згідно з підписаним Дорученням, Прем’єр-міністр України та голови обласних державних адміністрацій мають представити Президенту інформаційні матеріали про діяльність місцевих органів влади у сфері захисту прав дітей.

Президент України також доручив підвищити ефективність роботи з профілактики правопорушень серед дітей, вжити заходів для зменшення повторної злочинності.

Міністр освіти Дмитро Табачник має поліпшити правовиховну роботу з дітьми, зокрема, з питань захисту від проявів дискримінації та насильства над дітьми. А Генеральному прокурору Віктору Пшонці доручено проаналізувати додержання вимог законодавства щодо врахування думки дитини під час її усиновлення.

Незабаром за участю Президента України Віктора Януковича має відбутися Всеукраїнська нарада з питань захисту прав дитини.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram