Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17295

Янукович призначив гранти молодим кінематографістам

КИЇВ. 10 вересня. УНН. Віктор Янукович підписав Розпорядження про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проектів. Про це УНН повідомили у прес-службі глави держави.

"Відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 1998 року №1152 (зі змінами, внесеними Указами від 19 серпня 2002 року №721 і від 6 червня 2006 року №481) та Указу Президента України від 6 лютого 1999 року №127 (зі змінами, внесеними Указами від 15 березня 2002 року №242 і від 5 жовтня 2004 року №1171) призначити гранти Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проектів:

Бобало-Яремчуку Олегу Михайловичу - режисерові для виробництва ігрового короткометражного фільму "Структура кави або "Абзац" на базі товариства з обмеженою відповідальністю "Кінокомпанія Гуллівер Сінема" (м.Київ) у розмірі 400 тисяч гривень;

Бровку Роману Олеговичу - режисерові для виробництва ігрового короткометражного фільму "До" на базі Кіностудії дитячих та юнацьких фільмів імені О.Ханжонкова (м.Київ) у розмірі 320 тисяч гривень;

Головіній Аліні Анатоліївні - режисерові для виробництва неігрового короткометражного фільму "Один" на базі державного підприємства "Українська студія хронікально-документальних фільмів" (м.Київ) у розмірі 180 тисяч гривень", - йдеться у документі.

Як повідомляв УНН, Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження, яким передбачено гранти молодим кінематографістам. 

Основна мета розпорядження - призначення грантів Президента України для фінансової підтримки державою молодих кіномитців та створення і реалізації соціально значущих творчих мистецьких кінопроектів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram