Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14415

ВР виділила 2 млрд грн на зарплату шахтарям

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Верховна Рада збільшила бюджетні витрати на державну підтримку вугледобувних підприємств на 2,1 млрд грн – з 7,8 млрд грн до 9,901 млрд грн. Відповідний законопроект про внесення змін до державного бюджету України на 2012 рік щодо збільшення видатків на заробітну плату працівникам вугледобувних підприємств у цілому підтримав 261 народний депутат, передає кореспондент УНН.

Метою даного законопроекту є забезпечення своєчасної та 100% виплати зарплати працівникам державних вугледобувних підприємств, створення безпечних умов праці вугледобувних підприємств через збільшення видатків Міненерговугілля за бюджетною програмою "Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат і собівартості готової товарної вугільної продукції".

Як повідомляв УНН, наразі уряд планує модернізувати найбільш ефективні шахти задля нарощування темпів добування вугілля відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" щодо збільшення видатків на капітальне будівництво та технічне переоснащення вугледобувних підприємств, який прийнятий Верховною Радою. Так уже наприкінці вересня розпочнуться роботи з будівництва скіпового ствола на шахті ім.Бажанова, що входить до державного підприємства "Макіїввугілля".

"Усі зобов’язання, які взяв на себе уряд по шахті ім. Бажанова, будуть виконані. Там буде створено ще більше нових робочих місць. Таким чином буде продовжено видобування вугілля, збільшено обсяги", – сказав перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Владислав Лук'янов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram