Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
25170

Леонід Бронєвой прийшов до свідомості, але підключений до апарату штучного дихання - лікар

КИЇВ. 19 вересня. УНН. 83-річний народний артист Леонід Бронєвой, знаходиться у свідомості, але як і раніше підключений до апарату штучної вентиляції легенів після перенесеного обширного інфаркту. Лікарі київського медичного центру серця імплантували кілька стентів у судини серця Броньового. Керівник медцентру Борис Тодуров розповів, що Бронєвой дихає лише за допомогою апарату штучної вентиляції легенів, передає УНН.

"Леонід Бронєвой міг уникнути інфаркту, якби не звернувся до лікарів так пізно", - розповів директор Київського міського центру серця, де знаходиться зараз артист.

"При надходженні до нас актор знаходився в кардіогенному шоці, - розповів Тодуров. - Був діагностований обширний гострий інфаркт міокарда. У перші ж хвилини ми зробили коронорарографію. Виявили, що одна з судин закрита повністю. Два інших закриті на 95 %. Зробили стентування, поставили три стента. Стан актора, як і раніше, тяжкий тому що інфаркт уже встиг розвинутися - пройшло кілька годин після його початку".

"Є надія, що хворий йде на поправку, але пацієнт в такому віці вже - звичайно ж у нього маса супутніх захворювань. Він давно не обстежувався, тому багато чого запущено. Ми будемо чекати поліпшення. За нашими прогнозами, до вечора стан має стабілізуватися", - додав директор центру.

Головлікар зазначив, що актор забезпечений усіма необхідними медикаментами та обладнанням.

Сам Бронєвой розповів лікарям, що перші болі у нього з'явилися в три години ночі. Але до ранку він терпів і не викликав лікарів. У швидку подзвонили лише о 9 ранку.

Також відомо, що дружина Леоніда Броньового - Вікторія Броньова вилетіла до чоловіка з Москви.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram