Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 03 липня 2022 11:09
Новини: Політика
25305

Хорошковський назвав три причини, які зроблять євроінтеграцію України незворотною

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Угода про асоціацію, зона вільної торгівлі та безвізовий режим – три чинники, які зроблять процес євроінтеграції України незворотнім. Про сказав Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром, Міністром економіки Республіки Польща Вальдемаром Павляком, повідомили УНН у прес-службі КМУ.

Основна увага була приділена ключовим напрямам співробітництва України та Республіки Польща. "Необхідно докласти спільних зусиль, щоб процес підготовки Угоди про асоціацію з ЄС до підписання штучно не затягувався, і вже наприкінці поточного року Угода була готова до підписання", - заявив Хорошковський.

Сторони обговорили також питання створення зони вільної торгівлі Україна – ЄС. За словами  Першого віце-прем’єр-міністра України, завдяки такому кроку українсько-польське двостороннє торговельно-економічне співробітництво отримає нові можливості, від яких виграють не тільки Україна і Польща, а й ЄС загалом.

"Україна та Польща мають докладати постійних зусиль для підтримання позитивної динаміки торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а також взаємодії у сфері енергетичної безпеки", - наголосив Валерій Хорошковський.

Сторони відзначили зацікавленість у більш активній співпраці у розвитку альтернативної енергетики, а також створенні спільних проектів у цій сфері та сфері енергозбереження.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram