Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14910

У США нагадали Україні про виділену за роки незалежності фінансову допомогу

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Помічник державного секретаря США з європейських та євразійських справ Філіп Гордон у своєму виступі, присвяченому країнам Центральної та Східної Европи  нагадав Україні, Білорусі та Молдові про виділені для них з моменту розпаду Радянського Союзу гроші, пише УНН.

Ф.Гордон наголосив, що за ці роки для просування демократичних реформ та розвитку економіки, охорони здоров’я, освіти та регіональної безпеки ці три країни отримали 6,2 млрд доларів.

Водночас він додав, що кожна з цих країна має цілий комплекс унікальних проблем.

Особливу увагу Ф.Гордон приділив Україні.

"Як я казав вчора ввечері в своєму виступі в Центрі американо-українських відносин, Україна має величезний потенціал, але її економічний розвиток було ускладнено через бар'єри для торгівлі та інвестицій. Крім того, її європейська інтеграція відкладена, через політично вмотивоване переслідування лідерів опозиції", - наголосив він.

Він додав, що Молдова дотепер має найнижчій рівень ВВП  на душу населення у всій Європі, але робить успіхи у політичній і економічній сфері для зближення з ЄС.

Нагадаємо, за словами Віктора Януковича, курс на європейську інтеграцію залишається одним із пріоритетних напрямків зовнішньої політики України.

"Одним із найважливіших для України питань є питання європейської інтеграції", - сказав Президент на початку засідання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram