Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14760

Національна академія медичних наук та Івано-Франківська область підписали меморандум про співпрацю

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-КИЇВ. 22 вересня. УНН. Національна академія медичних наук України (НАМН) та Івано-Франківська область сьогодні підписали Меморандум про співпрацю щодо надання спеціалізованої медичної допомоги населенню області.

Меморандум підписали президент НАМНУ Андрій Сердюк і голови Івано-Франківських облдержадміністрації і обласної ради Михайло Вишиванюк та Олександр Сич.

"Про що йдеться? Національна академія медичних наук виділяє для Івано-Франківської області 1311 квот, щоб обласне управління охорони здоров'я направило людей, які найбільше потребують високоспеціалізованої допомоги", – повідомив під час підписання меморандуму А.Сердюк.

Він пояснив, що всі витрати з утримання і безкоштовного лікування хворих бере на себе академія, а область – направляє на лікування і забезпечує доставку хворого.

При цьому А.Сердюк підкреслив, що на лікування мають потрапити хворі, які дійсно потребують спеціалізованої допомоги, найперше – соціально незахищені, діти, ветерани-інваліди.

"Ця ініціатива спрямована на надання медичної допомоги найвищого рівня. І цю допомогу має отримати кожна людина області, яка її потребує, у тій кількості, яку ми на сьогодні, на жаль, ще не повністю, як вимагає цього життя, можемо виділити", – зазначив президент академії.

До складу НАМН входить 28 інститутів. Щорічно тут лікується 150 тис. хворих.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram