Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16440

Податківці привітали намір ТВі розплатитись з боргами

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Державна податкова служба вітає намір телеканалу  ТВі виконати свої зобов’язання перед державою та сплатити до державного бюджету податковий борг. Але в той же час наголошує, що ДПСУ стягує податкові платежі (у випадках порушення законодавства – разом зі штрафними санкціями)  до державного і місцевого бюджетів, а не на власну користь. Податкова служба діє виключно в інтересах держави. Про це УНН повідомили у прес-службі ДПС.

"Правомірність претензій з боку держави до телеканалу ТВі підтверджена рішенням суду та результатами експертизи НДІ судових експертиз Міністерства юстиції України. Дії ДПСУ не містили ознак упередженості, перевищення влади, політичних мотивів під час розслідування фактів порушення податкового законодавства. Поважаючи принципи свободи слова, посадові особи ДПСУ ніколи не висловлювали вимог щодо редакційної політики телеканалу та  не втручалися у діяльність журналістів каналу. Податкова служба, виконуючи свої законні обов’язки, захистила інтереси держави", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що  ДПІ у Солом’янському районі м. Києва 04.07.2012 через Окружний адміністративний суд м. Києва було подано апеляційну скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду, яким 12.09.2012 визнано правомірними дії ДПІ у Солом’янському районі м. Києва щодо застосування до ТОВ "Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт" штрафних санкцій за порушення податкового законодавства. Загальна сума, яку має сплатити підприємство, складає 4,1 млн грн (3,3 млн грн ПДВ та 753 тис. грн штрафних санкції).

Відповідно до норм Податкового кодексу, у разі прийняття судом рішення сума вважається узгодженою і обов’язковою до сплати. Платнику дається 10 діб на добровільне її погашення. По закінченню цього терміну податковий орган надсилає платнику податкову вимогу щодо необхідності сплати та здійснює інші заходи пов’язані з погашенням податкового боргу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram