Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
22740

Президент: Україна обрала євроінтеграцію своїм ключовим зовнішньополітичним пріоритетом

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Президент України Віктор Янукович надіслав вітання учасникам засідання Парламентської асамблеї Центральноєвропейської ініціативи, у якому зазначив, що Україна обрала євроінтеграцію своїм ключовим зовнішньополітичним пріоритетом. Про це УНН повідомили у прес-службі Глави держави.

"Вітаю вас із початком роботи цьогорічного засідання Парламентської асамблеї Центральноєвропейської ініціативи.

Цей поважний форум, який має підбити підсумки діяльності парламентського виміру нашої організації за поточний рік, є важливою подією українського головування.

Участь у Центральноєвропейській ініціативі наша держава розглядає як органічний компонент її євроінтеграційної політики", - йдеться у вітанні.

Президент зазначив, що Україна обрала європейську інтеграцію своїм ключовим зовнішньополітичним пріоритетом. Значну частину завдань на цьому шляху становить адаптація національного законодавства до норм і стандартів Європейського Союзу. У цьому контексті ефективна співпраця в рамках парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи має особливе значення для нашої держави.

"Бажаю вам конструктивного та плідного діалогу", - додав Янукович.

Нагадаємо, як раніше заявляв Президент України Віктор Янукови, курс на євроінтеграцію залишається незмінним пріоритетом зовнішньої політики України. 

Глава держави зазначив, що ця позиція зафіксована в ряді національних законів, зокрема в законі про засади зовнішньої та внутрішньої політики. "Україна визначила для себе пріоритет - євроінтеграцію", - підкреслив Віктор Янукович.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram