Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
23190

Японія зацікавлена у співпраці з Україною

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Україна є привабливим партнером у продовольчому забезпеченні Японії. Про це експерти японської сільськогосподарської корпорації “Agriculture and Livestock Industries Corporation of Japan” зазначали під час зустрічі з головою Держземагентства України Сергієм Тимченком, повідомили УНН у прес -службі Державного агентства земельних ресурсів. 

 

Японських бізнесменів цікавлять широкі можливості нашої країни у виробництві зернових, зокрема вирощуванні кукурудзи, на плідних українських ґрунтах.

Підприємці з Японії ефективно співпрацюють з українськими аграріями у питанні імпорту кукурудзи. Так, з початку 2012 року вони закупили у вітчизняних товаровиробників понад 800 тис. тонн цієї продукції. Загалом щороку Японія імпортує близько 16 млн. тонн кукурудзи.

У свою чергу, керівник земельного відомства висловив зацікавленість у подальшій співпраці і запропонував японській стороні, як високотехнологічній країні, вкладати інвестиції в українські землі.
 

Нагадаємо, торгівельно-економічні зв’язки між Японією та Україною розвиваються швидкими темпами. Зокрема, відбувається стрімке зростання експорту зернових культур, в основному кукурудзи, з України до Японії. У цьому контексті, японська сторона приділяє значну увагу всебічному вивченню можливостей та потенціалу сільського господарства України, в тому чисті з виробництва та експорту зерна. З цією метою, експерти японської сільськогосподарської корпорації "Agriculture and Livestock Industries Corporation of Japan (ALIC)", яка є незалежною адміністративною агенцією, підзвітною Міністерству сільського, лісового та рибного господарства Японії, відвідали Україну.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram