Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
21885

Фестиваль екстремальних видів спорту "KPI X-Games" відбудеться у Києві

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. 13 жовтня на території НТУУ "КПІ" відбудеться фестиваль екстримальних видів спорту "KPI X-Games", повідомили УНН у прес-службі організаторів. 

У рамках фестивалю пройдуть замгання з скелелазання, слеклайну, болдерінгу, воркауту, фрірану, паркуру, міні-футболу, скейтбордингу, соксу, джоліджампінгу, ролікового хокея, денс змагання, фрізбі та манкі болу. 

Як повідомляв УНН, для удосконалення майстерності столичних спортсменів у парку "Дружби народів" було освоєно та укомплектовано сучасним обладнанням територію площею 5 гектарів. 

"Займаюся розвитком спорту для молоді з 2003 року. Проте за останній рік відбулося більше зрушень, ніж за всі попередні роки. Нині в "Екстремальному парку" культивується 37 різноманітних спортивних майданчиків", – розповів президент Української федерації вейкбордингу і воднолижного спорту Юрій Зозуля.

За його словами, ідея створення парку полягає у тому, щоб молодь, яка цікавиться найновішими спортивними течіями, отримала матеріальну базу для тренувань. Таким чином, уже сьогодні у "Екстрим-парку" можна опанувати воднолижну канатну дорогу, вейк-парк, катерний та кабельний вейкбординг, вейксерфінг, байдарки, катамарани, каное, петанк, тренажерний зал, настільний теніс, настільний хокей, моторик-парк, скімборд, слеклайн, болдерінг, більярд, міні-гольф, квадроцикли, батутний парк, спортивне орієнтування, підводне плавання, дайвінг та багато іншого.

"У всіх цих видах спорту відсутня механіка, що вимагає від спортсмена виключно фізичного навантаження. "Екстрим-парк" відкритий для людей усіх вікових категорій, будь-якої фізичної підготовки та матеріальних можливостей», – додав Юрій Зозуля.

Спортивні майданчики для екстремальних видів спорту створені за міжнародними стандартами, що дасть можливість проведення у Києві турнірів міжнародного рівня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram