Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 26 червня 2022 00:03
Новини: Політика
19380

Намісник Почаївської Лаври попросив Януковича не вводити електронні паспорти

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Митрополит Почаївський Володимир (Мороз), вікарій Київської митрополії УПЦ МП, намісник Свято-Успенської Почаївської лаври, звернувся від імені членів Духовного Собору і братії монастиря до Президента України Віктора Януковича із засудженням прийняття 2 жовтня Верховною Радою законопроекту "Про Єдиний державний демографічному реєстрі". Про це УНН повідомила прес-служба Почаївської Лаври.

"На жаль, всі застереження залишилися не почутими. У черговий раз законодавці при прийнятті нових законів ображають наші релігійні почуття, що посягають на Богодаровану свободу людини і порушують конституційні права громадян", - зазначає митрополит у своєму зверненні.

Робота Верховної Ради, на думку митрополита і ченців Лаври, свідчить про те, що ведеться робота по створенню юридичної та технічної бази для системи електронного контролю як за суспільством, так і за людиною.

Автори звернення просять Президента як "гаранта Конституції і віруючої людини не підписувати ухвалений парламентом законопроект, захистити права людей та надати реальну можливість людям жити повноцінним цивільним життям без цифрових ідентифікаторів та відповідно до своїх релігійних переконань".

Нагадаємо, 2 жовтня 2012 Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про єдиний державний демографічному реєстрі". За даний закон проголосували 233 народних депутата.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram