Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
16065

65% світового споживання вугілля припадає на Азію

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. 65% споживання вугілля у світі припадає на країни Азії. Про це УНН повідомили у Всесвітній асоціації вугілля.

Значну найбільшу кількість вугілля серед країн азіатських країн споживає Китай. Також не мало  енергетичного вугілля для виробництва електроенергії та коксівного вугілля для виробництва сталі імпортують Японія, Тайвань і Корея.

Найбільшими світовими виробниками кам’яного вугілля є Китай та Сполучені Штати Америки – в середньому тут добувають 3162 та 932 мільйонів тонн вугілля відповідно.

Нагадаємо, наразі уряд України  планує модернізувати найбільш ефективні шахти задля нарощування темпів добування вугілля відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" щодо збільшення видатків на капітальне будівництво та технічне переоснащення вугледобувних підприємств, який прийнятий Верховною Радою. Так уже найближчим часом розпочнуться роботи з будівництва скіпового ствола на шахті ім.Бажанова, що входить до державного підприємства "Макіїввугілля".

"Усі зобов’язання, які взяв на себе уряд щодо шахти ім.Бажанова, будуть виконані. Там буде створено ще більше нових робочих місць. Таким чином буде продовжено видобування вугілля, збільшено обсяги", – сказав перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Владислав Лук'янов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram