Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15405

О.Азаров набирає в своєму окрузі майже 45% - соціологія

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. За кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі №47 Олексія Азарова висловили готовність проголосувати 44,6% від загальної кількості опитаних. Такі дані наводить Центр соціальних технологій "Соціополіс", повідомляє УНН.

Як свідчать результати опитування, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися наприкінці вересня - початку жовтня 2012 року, в виборчому окрузі № 47 з помітною перевагою переміг би Олексій Азаров (Партія регіонів). За нього висловили готовність проголосувати 44,6% від загальної кількості опитаних. Певний рівень підтримки зафіксований у кандидата від КПУ Анатолія Хмельова, за якого готові проголосувати 14,1% респондентів.

Решта кандидатів, згідно з отриманими даними, навряд чи мають реальні шанси в боротьбі за депутатський мандат.

28,1% все ще не визначилися, за кого з кандидатів вони проголосують.

Дослідження "Електоральна ситуація в одномандатному виборчому окрузі № 47 (центр - м. Слов'янськ) в кінці вересня - початку жовтня 2012 року" було проведено з 22 вересня по 6 жовтня 2012 року (польовий етап - з 24 вересня по 1 жовтня) Центром соціальних технологій "Соціополіс". Загалом було опитано 1850 респондентів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram