Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
15750

Експерт розповіла, як молочні продукти можуть зберігатися 14 діб

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Під час прес-конференції головний технолог ТМ "Агуша", яка займається виробництвом дитячого харчування, Тамара Хоменко розповіла, яким чином молочні продукти можуть зберігати свій термін придатності до 14 діб, передає УНН.

"Я часто зустрічаюся із зацікавленими людьми – мамами, педіатрами, - і найперше, що викликає найбільшу кількість питань – як молочний продукт може зберігатися 14 днів? І відповідь дуже проста, усі провідні виробники молочної галузі можуть це підтвердити, адже на сьогодні нам доступні такі засоби і технології, які дозволяють це зробити. Найперше, що відіграє тут велику роль – це якісь сировини, наскільки в молоці наявна кислотність, мікробіологічні показники, наскільки його швидко охолодили на фермі. Важливу роль відіграє дезенфекція обладнання і на сьогодні ми маємо такі засоби, які дозволяють за 15 хвилин усе продизенфікувати і при цьому не дають ніяких залишків", - сказала Т.Хоменко.

Не останню роль у виготовлені якісної молочної продукцію відіграють ферментаційне обладнання та піддуви для наповнення ємностей продуктом.

"Ми використовуємо лише найсучаснішу європейську техніку, і от вона в поєднанні з нашим досвідом дає можливість від слідкувати та проконтролювати кожен сантиметр лінії, кожен вузол виробництва – у нас це все дуже ретельно продумано і втілено. Беручи лише найбільш якісні продукти та застосувавши своє обладнання і технології зробити якісний і безпечний продукт для дітей", - додала Т.Хоменко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram