Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22620

Швейцарія погодила текст угоди про спрощений візовий режив з Україною - Грищенко

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Україна і Швейцарія погодили текст угоди про спрощення візового режиму. Про це в соціальінй мережі написав міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

"Текст угоди про спрощення оформлення віз ми зі Швейцарією вже погодили. Підпишемо під час найближчої зустрічі із моїм швейцарським колегою",  - написав Грищенко у Twitter.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський заявив, що до кінця жовтня необхідно завершити прийняття усіх актів в рамках виконання першої фази Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС .
Зокрема, це стосується законодавства щодо запровадження документів з біометричними даними, захисту персональних даних, питання щодо спеціально уповноваженого органу з антикорупційної політики, а також приєднання до Протоколу ООН 2001 року проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї.

Валерій Хорошковський наголосив на особистій відповідальності міністрів за розроблення та супроводження відповідних актів у рамках безвізового діалогу.

За результатами буде підготовлено Третю доповідь України про прогрес у реалізації Плану дій, яка стане основою для прийняття ЄС рішення про перехід до другої (імплементаційної) фази Плану дій.

Джерело: УНН