Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 24 травня 2022 12:28
Новини: Київ
48660

Київрада дозволила будівництво розважального комплексу у парку "Орлятко" (документи)

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. 20 вересня цього року Київська міська рада ухвалила рішення про надання земельної ділянки компанії "ТВР ІНВЕСТ" "для реконструкції існуючих нежилих приміщень під оздоровчо-розважальний комплекс з об’єктами громадського харчування на бульварі Івана Лепсе, 9-в у Солом’янському районі Києва". Таке рішення міськради є у розпорядженні УНН.

Таким рішення Київрада надала земельну ділянку забудовнику у парку "Орлятко" і фактично дозволила продовжувати будівництво чотирьохповерхової споруди.

Як стало відомо, надана земельна ділянка знаходиться на території парку "Орлятко", що у Солом’янському районі. Це, до речі, підтверджує у відповіді на запит Головне управління контролю за благоустроєм КМДА (документ наведений нижче). Зокрема, вони повідомили, що "працівники ГУ земельних ресурсів, з виїздом на місце, провели обстеження земельної ділянки за адресою: бульв. І.Лепсе, 9-в (парк культури та відпочинку "Орлятко"). Обстеженням підтверджено, що на ділянці проводиться будівництво чотирьохповерхової споруди невідомого призначення". У Головному управлінні контролю за благоустроєм КМДА також повідомили, що за результатами проведеного обстеження складено відповідний акт, а матеріали огляду направлені до прокуратури міста Києва для вжиття заходів прокурорського реагування.

Насправді будівництво, так званого, оздоровчо-розважального комплексу на території парку, ведеться вже протягом досить тривалого часу. Чотирьохповерхова споруда (її фото наведене нижче) будується на відстані 10 метрів від дитячого майданчика і близько 40-50 метрів від дитячого садочка.
 

Відповідь на запит Головного управління контролю за благоустроєм Київської міської державної адміністрації

Будівництво у парку "Орлятко". Фото УНН.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram