Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 01 липня 2022 16:26
14820

Молодша донька королівського подружжя Швеції заручилась

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Принцеса Мадлен, молодша дочка короля Швеції Карла XVI Густава і королеви Сільвії, заручена, повідомило шведське інформаційне агентство ТТ з посиланням на слова королеви.

Обранцем 30-річної шведської принцеси став 37-річний американець із заможної сім'ї Кріс О'Ніл, якого Мадлен зустріла в Нью-Йорку, де вона працює в заснованому королевою Сільвією Всесвітньому фонді дитинства. Майбутній чоловік принцеси працює у фінансовій сфері.

Шведська газета "Експрессен" інформує, що О'Ніл запропонував Мадлен стати його дружиною місяць тому. Король і королева вже побували в Нью-Йорку і привітали свою дочку. Одруження, пише видання, відбудеться в майбутньому році.

ЗМІ нагадують, що Мадлен зустріла свого нинішнього нареченого після розірваних в 2010 році заручин зі стокгольмським юристом і вихідцем із заможної шведської сім'ї Йонасом Бергстремом. Згідно з повідомленнями прес-служби королівського двору, пара розлучилася через кризу у взаєминах. У ЗМІ повідомлялося, зокрема, про те, що Бергстрем після заручин змінив своїй нареченій.

Мадлен народилася 10 червня 1982 року і є молодшою ​​дочкою королівської пари Швеції. Старша дитина в сім'ї - кронпринцеса Вікторія - з'явилася на світ 14 липня 1977 року. Слідом за нею в 1979 році народився принц Карл Філіп. Вікторія поки єдина з трьох дітей королівської пари перебуває у шлюбі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram