Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 04 липня 2022 18:26
Новини: Політика
14265

Азаров завтра зустрінеться з міжнародними спостерігачами

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Завтра Прем’єр-міністр України Микола Азаров проведе зустріч з представниками делегацій офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на чергових парламентських виборах 28 жовтня 2012 р., а також керівниками іноземних дипломатичних місій в Україні. Про це УНН повідомили у прес-службі КМУ.

Захід розпочнеться о 15:00 за адресою: вул. Інститутська, 7, Клуб Кабінету Міністрів.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав категоричне доручення всім гілкам влади сприяти у своїй компетенції міжнародним спостерігачам

"Хотів би наголосити на тому, що всі гілки влади отримали категоричне доручення: відповідно до своєї компетенції надавати всю необхідну підтримку та допомогу міжнародним спостерігачам. Особливо звертаю увагу регіональних керівників місцевих адміністрацій, ви персонально відповідаєте за сприяння місій міжнародних спостерігачів на вашій території. Навіть натяк на відмову співпрацювати, зволікання з розглядом питань, уряд буде розглядати як надзвичайну ситуацію створену з нашої вини", - зазначив М.Азаров.

Крім того, Прем’єр-міністр зауважив, що роботи з міжнародними спостерігачами буде багато, тому що їх прибуде безпрецедентна кількість – очкується близько 5 тис. міжнародних спостерігачів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram