Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
19140

Тварин у столичному зоопарку позбавили вихідного заради школярів

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. У зв’язку з осінніми канікулами столичний зоопарк працюватиме навіть у понеділок 29 жовтня, зазвичай це вихідний день, передає УНН з посиланням на столичний зоопарк.

Відвідування та експонування тварин триватиме з 9.00 до 18.00.

Нагада'мо, у всіх українських школярів розпочинаються осінні канікули. Столичні школярі відпочиватимуть з 25 до 31 жовтня. У цей час київські заклади освіти працюватимуть. У режимі канікулярного часу діятимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об’єднання. Про це УНН повідомили у Головному управлінні освіти і науки.

Крім того, під час відпочинку учні столиці матимуть можливість взяти участь у різноманітних районних та міських масових заходах, серед, яких: концерти, фестивалі, спортивні змагання, конкурси ерудитів, вікторини, творчі вечори, зустрічі, екологічні, природоохоронні акції, виставки образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, народних ремесел та науково-технічної творчості.

Так, у Київському Палаці дітей та юнацтва протягом канікул відбуватимуться:

- 25-31 жовтня – виставка творчих робіт вихованців студій образотворчого мистецтва "Слава визволителям" до Дня визволення України та Дня визволення міста Києва від фашистських загарбників;

- 27 жовтня – ІІ міський фестиваль витинанки та ляльки-мотанки;

- 27-28 жовтня – ХІІ міський фестиваль музичних колективів навчальних закладів міста Києва "Золота осінь" (у програмі фестивалю-конкурсу: 27 жовтня о 12.00  – концерт інструментальних ансамблів; 28 жовтня о 12.00 – звітний концерт народного художнього колективу естрадно-духового оркестру "Юність" Київського Палацу дітей та юнацтва;  концерт естрадних та духових оркестрів; урочиста церемонія нагородження);

- 30-31 жовтня – вистави для учнів 1-6 класів "Таємниці чарівного лісу".

Також плануються зустрічі школярів Києва з однолітками сільських шкіл відповідно до наказу Головного управління освіти і науки про партнерство з сільськими школами. Під час канікул школярі відвідуватимуть театри, музеї, кінотеатри та інші заклади культури і мистецтва.

Юні туристи-краєзнавці, що навчаються у Міжнародному центрі дитячо-юнацького туризму, візьмуть участь у змаганнях зі спортивного орієнтування "Кримські канікули".

Також у рамках співпраці з однолітками зарубіжжя школярі столиці візьмуть участь закордонних подорожах та у міжнародних фестивалях, змаганнях, конкурсах. Зокрема, хорова капела "Дзвіночок" Київського Палацу дітей та юнацтва виїжджає до Нідерландів на Міжнародний хоровий фестиваль.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram