Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!

Ємець Ілля

Ємець Ілля

Міністр охорони здоров’я в уряді Шмигаля 

Народився 21 лютого 1956 року у Воркуті на півночі Росії в багатодітній українській сім’ї.

У 1979 році закінчив Київський медичний інститут, отримавши спеціальність педіатра, після чого шість років проходив клінічну ординатуру за фахом серцево-судинна хірургія в Інституті серцево-судинної хірургії Академії медичних наук України.

У 1993 році заснував та очолив перший міжнародний благодійний фонд в Україні Дитяче серце, який дотепер допомагає дітям із вродженими вадами серця. Практикувався у якості кардіохірурга в Австралії та Канаді.

У 1996 році очолив перше в Україні відділення дитячої реанімації та кардіохірургії Інституту серцево-судинної хірургії АМН України.

У 1997 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Паліативна хірургія вроджених вад серця у дітей раннього віку”. Працював штатним кардіохірургом у Hospital J. Cartier у Парижі.

У 2002 році захистив докторську дисертацію на тему “Хірургічне лікування транспозиції магістральних судин”.

З 2003 року Ємець очолює Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

У 2009 році першим у світі впровадив програму хірургічного лікування пренатально діагностованих вад серця в перші години життя у новонароджених з використанням пуповинної крові замість донорської.

З грудня 2010 по травень 2011 року був міністром охорони здоров’я в уряді Миколи Азарова.

21 лютого 2020 року президент Володимир Зеленський призначив Іллю Ємця членом тимчасової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров’я.

За минулий рік на посаді керівника Державної установи “Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України” заробив понад 700 тисяч заробітної плати.

Новини про персону
Понеділок, 30 березня 2020
Неділя, 29 березня 2020
Середа, 25 березня 2020
Вівторок, 24 березня 2020
Понеділок, 23 березня 2020
Загрузка...