Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!

Арахамія Давид

Арахамія Давид

Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки голова підкомітету з питань нагляду за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів.

Керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Сполученими Штатами Америки.

Арахамія Давид Георгійович народився 23 травня 1979 року в Росії, у місті Сочі. Деякий час мешкав в Грузії у Гаграх.
У 1992 році, через війну в Абхазії, переїхав з батьками до українського Миколаєва. Там виріс та закінчив загальноосвітню школу № 36.

Закінчив Європейський університет, магістр економіки.

Пройшов магістерську програму Professional management в Open University London. Співзасновник міжнародної IT-компанії Template Monster.

В березні 2014 Давид Арахамія разом зі знайомими відкрив сайт для збору коштів на екіпірування десантників 79-ї бригади. З цього розпочалася волонтерська ініціатива «Народний проект», яка стала однією з провідних у своєму роді. Сам Арахамія в той час був відомий під псевдонімом Давид Браун.

У серпні 2014 був призначений радником голови Миколаївської облдержадміністрації з питань волонтерської діяльності, в вересні — уповноваженим міністра оборони з питань закупівел, а в жовтні — радником міністра оборони та головою Ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

У 2016 році запустив новий проект — вебплатформу Weblium. Є співзасновником Асоціації народних волонтерів України та куратором «волонтерського десанту». За волонтерську діяльність нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

9 липня 2019 року Президент України Володимир Зеленський призначив Арахамію членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

Загрузка...