Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!

Береза Юрій

Береза Юрій

Дата і місце народження: 8 лютого 1970 року в селі Саксагань, П'ятихатського району Дніпропетровської області в сім'ї водія.

Освіта: В 1991 році закінчив Дніпропетровське вище зенітно-ракетне командне училище протиповітряної оборони і отримав спеціальність "інженер з експлуатації радіотехнічних засобів".

Кар'єра:

З 1992 року командир взводу, а з 1993 року – командир колійної роти в залізничних військах Збройних сил України;

З 1997 року – заступник командира військової частини у м. Харків. Згодом – заступник начальника штабу, помічник начальника штабу.

В 2003 році за власним бажанням в званні майора залишає службу в ЗСУ. Спершу працює виконавчим директором ТОВ "Нерудбудпро" (с.П'ятихатки, Юріївського р-ну, Дніпропетровської області), згодом – головним інженером ТОВ "Метро" в м. Дніпропетровськ.

З червня 2005 року – заступник директора ТОВ "Січ" (м. Дніпропетровськ)

З 2014 року - командир полку спецпризначення "Дніпро-1" ГУ МВС України в Дніпропетровській області; очолює Полк і Штаб національного захисту Дніпропетровської області

Нагороди: У вересні 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Сім'я: Одружений. Виховує двох дітей.

Загрузка...