Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!

Арахамія Давид

Арахамія Давид

Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки голова підкомітету з питань нагляду за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів.

Керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Сполученими Штатами Америки.

Арахамія Давид Георгійович народився 23 травня 1979 року в Росії, у місті Сочі. Деякий час мешкав в Грузії у Гаграх.
У 1992 році, через війну в Абхазії, переїхав з батьками до українського Миколаєва. Там виріс та закінчив загальноосвітню школу № 36.

Закінчив Європейський університет, магістр економіки.

Пройшов магістерську програму Professional management в Open University London. Співзасновник міжнародної IT-компанії Template Monster.

В березні 2014 Давид Арахамія разом зі знайомими відкрив сайт для збору коштів на екіпірування десантників 79-ї бригади. З цього розпочалася волонтерська ініціатива «Народний проект», яка стала однією з провідних у своєму роді. Сам Арахамія в той час був відомий під псевдонімом Давид Браун.

У серпні 2014 був призначений радником голови Миколаївської облдержадміністрації з питань волонтерської діяльності, в вересні — уповноваженим міністра оборони з питань закупівел, а в жовтні — радником міністра оборони та головою Ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

У 2016 році запустив новий проект — вебплатформу Weblium. Є співзасновником Асоціації народних волонтерів України та куратором «волонтерського десанту». За волонтерську діяльність нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

9 липня 2019 року Президент України Володимир Зеленський призначив Арахамію членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

Новини про персону
Вівторок, 22 грудня 2020
Неділя, 29 листопада 2020
Субота, 28 листопада 2020
Понеділок, 23 листопада 2020
Вівторок, 10 листопада 2020
Загрузка...